سرورهای سینمایی

سرورهای سینمایی نیک‌راد همگام با استانداردهای سینمایی و آخرین تکنولوژی روز جهان به صورت صد‌در‌صد به وسیله متخصصان ایرانی برنامه نویسی و در داخل کشور تولید می‌شوند.

سرور سینمایی نیک‌راد مدل NCSD-1000

سرور سینمایی NCSD-1000 کیفیت بی‌نظیر و قابلیت‌های D-Cinema را برای همه سینماها و با هر پروژکتوری به ارمغان می‌آورد. این سرور با امکان پخش فیلم‌های استاندارد SMPTE Jpeg2000 عملا امکان پخش D-Cinema را در هر سالن سینما و با هزینه‌های راه‌اندازی و نگهداری بسیار پایین‌تر نسبت به نمونه های خارجی ممکن می‌سازد.

سرور سینمایی نیک‌راد مدل +NCSE-800

سرور سینمایی +NCSE-800 نتیجه یک دهه تجربه و بهبود سرورهای سینمایی نیک‌راد است. سرورهای سری 800 پلاس با پشتیبانی از پکیج‌های سینمایی مرسوم E-Cinema، کیفیت عالی و امکانات بی‌نظیری را افزون بر همه نمونه‌های مشابه در اختیار دست اندرکاران صنعت سینما قرار می‌دهد.

نسل‌های پیشین

سرور سینمایی نیک‌راد مدل NCSE-800

سه سال پس از تولید و استقبال بی نظیر از سرورهای نیک‌راد، سرور سینمایی سری NCSE-800 به بازار عرضه گردید. سرور NCSE-800 امکانات بی‌شماری را همانند پخش و ورود همزمان، ورود هوشمند و امکانات کاملا فارسی به ارمغان می‌آورد.

سرور سینمایی نیک‌راد مدل NCSE-520

سرور سینمایی NCSE-520 نسل دوم از سرورهای سینمایی نیک‌راد است. در این سری امکاناتی مختص نیازهای سینمای ایران، از قبیل درگاه USB3، درایو Blue-ray به سرورها افزوده گردیده است که در هیچ یک از سرورهای جهان قابل دسترس نیست.

سرور سینمایی نیک‌راد مدل NCSE-600

سرورهای سینمایی نیک‌راد مدل NCSE-600 با امکانات استاندارد سینمای دیجیتال در فرمت E-Cinema به همراه مانیتور 19 اینچ، کیبورد و موس و با کنترل پنل فارسی عرضه می‌گردند.