گارانتی

واژه گارانتی به مجموعه تعهداتی گفته می‌شود که سازنده در قبال وقوع هرگونه ایراد ناشی از کیفیت نامطلوب قطعات، تجهیزات و یا فرآیند نامناسب ساخت محصول خود، تحت شرایط و زمانی خاص، جهت رفع آن چه از طریق تعمیر و چه از طریق تعویض قطعات بر عهده می‌گیرد. در این حالت هزینه‌های تحمیل شده بر عهده تولید کننده محصول است.

مدت گارانتی

تمامی سرورهای سینمایی نیک‌راد دارای یک سال گارانتی سخت افزاری و نرم افزاری رایگان و پنج سال خدمات پس از فروش از تاریخ فروش هستند.

موارد ابطال گارانتی

موارد ذیل باعث ابطال گارانتی می شود:

  • مخدوش یا پاره شدن هولوگرام، باز شدن درب دستگاه توسط افراد غیر مجاز، پایان مدت ضمانت، تعویض لامپ پروژکتور بوسیله افراد متفرقه، صدمات فیزیکی شامل ضربه، شکستگی، ترک خوردگی و پریدگی، سقوط، حمل ونقل، عیوب ظاهری که در اثر ضربه، آتش سوزی یا حرارت دیدگی بیش از حد، مواد شیمیایی، آبدیدگی و مایعات، استفاده نا صحیح از محصول، شوک الکتریکی، حوادث طبیعی، کار در محیط آلوده به گرد و غبار بسیار زیاد، یا رطوبت منجر به زنگ زدگی یا تجمع قطرات آب روی قطعات و دستکاری افراد غیر مجاز ایجاد شوند، موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
  • اتصال قطعات جانبی متفرقه، غیر از آنچه که در هنگام نصب سرورها استفاده گردیده است.
  • عدم استفاده از دستگاه UPS
اخطار: این شرکت از ارائه هر نوع خدمات به سرورهایی که هلوگرام آنها برداشته شده و درب آن‌ها توسط افراد غیر مجاز باز شده باشد معذور است.